ČT 9.5.2019
Telč by Jipet Solutions

  • charitativní turnaj
  • možnost příjezdu o den dříve
  • ubytování na resortu

KDY
Čtvrtek
9.5.2019

KDE

START
postupný z jamky č. 1
od 9:00 hod.

Titulární partner

PROGRAM DNE

  • od 7:30 hod. registrace hráčů, snídaně
  • od 9:00 hod. postupný start z jamky č. 1  
  • od 11:30 hod. občerstvení po 9 jamkách
  • od 15:00 hod. oběd po hře
  • od 17:00 hod. vyhlášení vítězů turnaje

CELKOVÉ VÝSLEDKY TOUR

 

Telč pomohla Chelčickému domovu

Skvělý průběh a také závěr mimo hřiště přinesla druhá zastávka SL Open Golf Tour by Jipet Solutions v Telči.

Šlo o první ze dvou bonusových turnajů, jejichž výsledky se do celkového pořadí tour násobí koeficientem 1,5. Avšak hlavně, tento turnaj vynesl částku 22 300 korun pro Chelčický domov svatého Linharta, který se v jižních Čechách stará o 56 příjemců pomoci v těžkých duševních i tělesných problémech.

Za každého zúčastněného hráče věnovala tour 500 korun a další peníze šly do pokladny díky nákupu výjimečných produktů z dílen domova, jako jsou potraviny, svíčky se svícny nebo soli do koupele. Děkujeme všem, kdo přispěli.

Nestálé počasí během pátečního květnového dne v Telči prověřilo hráče od samého začátku, ale nakonec dne vyšlo slunce. Skutečně i obrazně, a to díky skvělé kooperaci s přítomnými zástupkyněmi Chelčického domova v čele s jeho ředitelkou Klárou Kavanovou Muškovou. Paní ředitelka představila projekt domova a také se podílela na vyhlášení nejlepších, včetně losování cen.

„Golfový sport je velmi sociální, a neboť hraje s handicapy, které máme vlastně všichni,“ konstatovala paní ředitelka, nadšená premiérovou přítomností na golfu. Domov se zde na devíti jamkách prezentoval svými pracemi a také vyhlásil projekt „Linhart zdobí nejen jižní Čechy“, v němž svým podporovatelům nabízí výměnou kolekci floristických dekorací. S domovem bude spjat také příští turnaj, na němž se navíc vydraží obrazy, stvořené obyvateli zařízení.

A samotný golf v Telči? Dopadl výborně. Dvě z tří hlavních kategorií vyhráli zástupci partnera turnaje Jipet Solutions. Mezi handicapy 0-18 byl nejlepší Jiří Hosnedl a v kategorii 37-54 zvítězila Petra Honsová.  K tomu první místo mezi handicapy 18,1-36 obsadil Libor Novotný.

Nearest to pin na 293 centimetrů zahrál Lukáš Salus a Longest drive mezi muži měl Jaroslav Dvořák. U žen nastala kuriozita: na longestu nebylo zapsáno žádné jméno?! Ženy, kam jste mířily? Proto se o cenu losovalo a vítězkou se z ruky ředitelky Chelčického domova byla ten den mimořádně úspěšná a také řádně překvapená Petra Honsová. Vylosovaným majitelem šeku na 10 000 korun na služby cestovní kanceláře Blue Flamingo se stal Robert Seltsam.

GALERIE

PARTNEŘI TOUR

MAIN PARTNERS

PARTNERS

FOOD & BEVERAGE PARTNERS

PRODUCTIONS