speciální vložené soutěže
  • od 17:00 hod. vyhlášení vítězů turnaje

CELKOVÉ VÝSLEDKY TOUR

Když voda dělá radost

Ve spojení s populárním vodním sportem proběhl předposlední letošní turnaj Sport & Leisure Activity Golf Tour by Prague Paddle Fest 2021. Zatímco golfisté se vodě snaží vyhýbat, na Panoramě Kácov je naopak přitahovala, a to díky předvádění paddleboardů na jezírku u klubovny a také cenám s nimi spojenými.

Nejprve však golf. Kombinace devítek River a Meadows přinesla za slunečného počasí tradičně výborné výsledky. Více než čtyřicítka hráčů byla opět rozdělena do tří handicapových kategorií.

Na stableford zahrál nejlépe Daniel Beneš, který v karegorii 26,1-54 získal 49 bodů a jasně zvítězil před Tomášem Pilátem a Monikou Vaisovou (oba 39).

V kategorii 17,1-26 byla nejpřesnější Kamila Frydrychová (40 bodů), o čtyři body méně měl Mirek Zicháček a o pět Martin Běhunek. Kategorie 0-17 přinesla vítězství Matouši Kubáčkovi, který měl 37 bodů stejně jako druhý Tomáš Pokorný, zatímco třetí Lucie Zicháčková zahrála 35 bodů – a měla také Longest drive. Mužský Longest i společný Nearest to pin ovládl Martin Beneš.

A ještě tu byla nově kategorie Nejlepší netto, kterou také vyhrál Daniel Beneš a získal tím skvělý nafukovací paddleboard od titulárního partnera. Losovaly se opět vouchery od hlavního partnera, společnosti Fancy Diamonds, rovněž polštář Magniflex a tentokrát také voucher na startovné 4členného týmu na Prague Paddle Fest.

Odpoledne na Kácově zpestřil jedinečný trouble shot, z rohožky položené na paddlebordu! Ten si odvážlivci museli sami odrazit od mola, odpádlovat a nasměrovat k travnaté ploše, kam se hrálo na cíl. Závěr patřil nezbytné kácovské oslavě vítězů – skokům do vody. Daniel Beneš v ní mohl zůstat a pak už se jen opájet novým paddleboardem, který putoval za ním. Všichni šampioni kategorií dostali také pozvánku na výroční kácovský Turnaj vítězů 2021.