• od 15:00 hod. oběd po hře
  • od 17:00 hod. vyhlášení vítězů turnaje

CELKOVÉ VÝSLEDKY TOUR

Pyšelská radost za Pomoc opuštěným

Téměř šedesátku hráčů přilákal čtvrtý start tour v sezoně na Loretě Pyšely. Sport & Leisure Activity Golf Tour by Jipet Solutions, to byl titul turnaje s charitativním podtextem. Výtěžek šel na podporu projektu Pomoc opuštěným fotografky Janiny Foldynové, zaměřeného na opuštěná a týraná zvířata.

Hráči přispěli již na hřišti do pokladničky částkou přes 12 000 korun a posléze také dražbou hlavní fotografie, nádherné lišky, která vynesla dalších 3500 korun. Mezi účastníky turnaje byl, jen několik dní po 45. výročí své slavné bělehradské penalty, člen místního klubu Antonín Panenka.

Vítězkou kategorie handicapů 0-13,7 na stableford se stala Tereza Vránková (40 bodů) před Václavem Pokorným (39) a Viktorem Petrusem (37). V kategorii 13,8-27 uspěli vítězný Michael Bauer (40), jako druhý Martin Lidický (39) a třetí Andreas Rosen (37). Stupně vítězů mezi hcp 27,1-54 ovládl Radoslav Řípa, který na svém prvním turnaji zahrál ohromujících 58 bodů a zlepšil handicap na 31,9. Stříbro získal Jan Vrba (42) a bronz František Hlaváč (41).

Jen těsně čtvrtá skončila se 40 body Petra Honsová, která spolu s Jiřím Hosnedlem předala za partnerskou společnost Jipet Solutions ceny nejlepším. Zvláštní ocenění za nejlepší brutto výkon, 77 ran, obdržel Jiří Lála.

Součástí ceremoniálu bylo opět losování dárkových voucherů od společnosti Fancy Diamonds na 3000, 5000 a 7000 korun a také polštáře Magniflex. Ceny dodaly rovněž Swiss Life, Snapbags.cz – kšiltovky New Era včetně těch s logem Ryder Cupu –, dále Dugastore.cz a také hlavní partner, Jipet Solutions.

Nyní nás čeká dvojturnaj, ve čtvrtek 15. června v Mariánských Lázních a v pátek 16. června v Karlových Varech, s nocí v hotelu Imperial. Počet míst je omezen, a proto je potřeba se přihlásit co nejdříve. Děkujeme a těšíme se na vás.