• od 21:00 hod. vyhlášení celkových vítězů tour 2021
  • volná zábava

CELKOVÉ VÝSLEDKY TOUR

Plzeňská korunovace

Třetí ročník Sport & Leisure Acitivy Golf Tour vyvrcholil osmým turnajem na Greensgate – Dýšině, kde byl hlavní partnerem akce Magniflex CZ, světový lídr v oblasti zdravého spánku.

Čtyřicítka startujících měla poslední zářijový den štěstí na babí léto, v němž bylo horko především těm, kdo věděli, že jim jde o celkové vítězství v sérii. Ta se vyhlašovala až večer v Plzeňském pivovaru, zatímco ti nejlepší z turnaje byli oceněni přímo na místě v klubovně.

V kategorii 28,1-54 vyhrála Petra Honsová před Monikou Vaisovou. Obě jsou partnerky tour a obě měly shodně 40 bodů, jimž na třetím místě sekundoval David Porš s 38 body. Mezi handicapy 17,1 – 28 vynikl Daniel Ragín s 38 body. Při neúčasti druhého a třetího v pořadí na vyhášení brali stříbro Martin Běhunek a bronz Jana Smetivá (oba 34 bodů.) Elitní kategorie 0-17 se stala mužskou záležitostí, kdy za třetím Viktorem Lukešem (34) a druhým Michalem Procházkou (35) triumfoval Arnošt Wagner s 39 body. Longest drive měli Viktor Petrus a Lucie Zicháčková, Nearest to pin zahrál rovněž Michal Procházka.

A pak už se losovali šťastlivci, z vizitek majitelé voucherů na 3, 5 a 7 tisíc korun od Fancy Diamonds a ze skórkaret polštáře Magniflex a letu horkovzdušným balonem od e-balon.cz. Gratulujeme všem, kteří uspěli!

Po ubytování v plzeňském hotelu Vienna House se účastníci tour přesunuli pěšky naproti do pivovaru, kde večer čekalo slavnostní zakončení tour, spolu s vystoupením hudebního dua HarHou, školou čepování a rautovou večeří. To hlavní přišlo na řadu po deváté večer a na dálku u toho byla díky videopřenosu také Vladimíra Lubojacká jako partner Fancy Diamonds.

Ke svému překvapení skončila celkově třetí Monika Vaisová, současně zástupkyně společnosti Swiss Life. Vzdala se tak ceny, kterou předávala všem medailistům, totiž voucheru na investici bez poplatku, u třetího místa do 300 000 korun (další byly 500 000 a 1 000 000 korun). Cena tak připadla čtvrté Petře Honsové. „Golf jsem začala hrát díky této tour,“ přiznala Monika Vaisová.

Za druhé místo nemohl být kvůli pracovním povinnostem oceněn Lukáš Král, který tak cenu od Swiss Life, CeWe Color a velký pohár od Crystalexu obdržel posléze.

Vítězství mohl osobně slavit Milan Ptáčník. Od promotérky tour Lenky Šachové převzal hlavní ceny - černý diamant od Fancy Diamonds a voucher na zdravotní matraci MagniStretch od Magniflexu. „Diamant dostane manželka,“ prozradil šampion třetího ročníku, který se dobral celkového titulu s handicapem 30,5.

Děkujeme všem účastníkům, partnerům i hřištím za podíl na úspěšném třetím ročníku Sport & Leisure Acitivy Golf Tour. Bylo nám ctí tuto sérii pořádat.