ST 9.10.2019
Greensgate Golf & Leisure Resort by Sophia Solutions

  • závěrečný turnaj sezóny
  • společné posezení před turnajem
  • Šalanda, Plzeňský pivovar

KDY
Středa
9.10.2019

KDE
Horomyslická 1/1, Nová Huť, 330 02 Dýšina
www.greensgate.cz

START
postupný, z jamky č. 1
od 9:00 hod.

PROGRAM DNE

  • od 7:30 hod. registrace hráčů, snídaně
  • od 9:00 hod. postupný start z jamky č. 1  
  • od 11:30 hod. občerstvení po 9 jamkách
  • od 15:00 hod. oběd po hře
  • od 17:00 hod. vyhlášení vítězů turnaje

CELKOVÉ VÝSLEDKY TOUR

 

Déšť finále na Dýšině nezastavil

Závěrečným, v pořadí jedenáctým turnajem vyvrcholila SL Golf Tour 2019, ve finále prezentována Sophia Solutions, a to v resortu Greensgate na Dýšině.

Lokalita nahrála předstartovnímu večeru, který se uskutečnil v podzemních prostorech Plzeňského Prazdroje, jednoho z hlavních partnerů tour.

Úvodní prohlídka výroby zlatého moku navnadila účastníky na unikátní večer. Populární Šalanda se stala místem, kde se hráči tour setkali u společných stolů nad tím nejlepším pivem a pochoutkami. Za velkého povzbuzování proběhly soutěže v délce držení tupláku a korbele najednou a také v sestavování soudku.

Druhý den nepřivítal finalisty nejlépe, nad Dýšinou se zatmělo a hráči vycházeli na osmnáctku v hustém dešti. Ten však nemohl vzít náladu nikomu. Motivací byly nejen výsledky, ale také zastávka před desátým odpalištěm v bavorském bistru, kde se podávalo občerstvení, včetně produktů partnerů tour.

Konec dobrý, všechno dobré. Odpoledne se mračna rozplynula, a i když pozdě, tak přece, na ceremoniál vyhlášení nejlepších v klubovně prokouklo slunce.

Favorit letošní tour Lukáš Tesárek skončil v kategorii HCP 0-13 na čtvrtém místě s výsledkem 84 ran /32 bodů, ale doufal, že by to mohlo na celkové vítězství, a tedy cestu na Mauricius ve dvou stačit. Vítězem jeho kategorie se stal Aleš Beran před Viktorem Petrusem a Lukášem Králem. Kategorii HCP 13,1-19,3 ovládl Pavel Březina, který s 37 body jako jediný ze všech zlepšil handicap na 17,0. A mezi handicapy 19,4-54 byla nejlepší Lucie Bakalářová s 33 body.

Tour však na Dýšině ještě ve skutečnosti neskončila. Před účastníky bylo slavnostní vyhlášení konečných výsledků, a sice 24. října ve vládním salonku na Hlavním nádraží v Praze.

GALERIE

PARTNEŘI TOUR

MAIN PARTNERS

PARTNERS

FOOD & BEVERAGE PARTNERS

PRODUCTIONS