ČT 15.7.2021
Golf Resort Karlovy Vary by Fancy Diamonds

  • dvoudenní klání s hlavní cenou od Fancy Diamonds - bílým diamantem
  • večer před turnajem - společné posezení

KDY
Čtvrtek
15.7.2021

KDE
Pražská 219, 360 01 Karlovy Vary
www.golfresort.cz

START
postupný, z jamky č. 1
od 10:00 hod.

PROGRAM DNE

  • od 8:30 hod. registrace hráčů, snídaně
  • od 10:00 hod. postupný start z jamky č. 1  
  • od 12:00 hod. občerstvení po 9 jamkách
  • od 15:00 hod. oběd po hře
  • od 17:00 hod. vyhlášení vítězů turnaje

CELKOVÉ VÝSLEDKY TOUR

 

O TURNAJI

Západočeský double o bílý diamant

Náš druhý letošní dvojturnaj se odehrál na starobylých hřištích v Mariánských Lázních a Karlových Varech a měl titul By Fancy Diamonds. Prodejce briliantových šperků Cacharel a zástupce diamantové burzy v Tel Avivu pro Evropu totiž věnoval bílý diamant v hodnotě 6000 korun nejlepšímu hráči z obou klání, určenému podle součtu stablefordových bodů.

Čtvrtek v Mariánských Lázních znamenal výraznou prodlouženou kvůli silnému dešti a následnému přerušení hry. S podmáčeným hřištěm se přesto hráči vypořádávali na výbornou, zřejmě také díky brzkému obědu a příjemné zastávce v občerstvovacím altánku na 11. jamce.

Kategorii A vyhrál Marian Gajda s 39 body, ale kvůli jeho absenci na ceremoniálu převzal cenu vítěze Lukáš Král s 35 body – stejný výsledek měla i Lucie Zicháčková a jen o bod méně Michal Tureček. V kategorii B bylo těsné pořadí Jiří Hosnedl (39), Martin Ulčák (38) a Martin Běhunek (37). Kategorii C ovládl se 42 body Milan Ptáčník, a to v den svých 35. narozenin, o čtyři body méně uhrál František Hlaváč a s 37 body skončila třetí Irena Králová.

Na Longest drive dosáhli Michal Tureček a Lucie Zicháčková, Nearest to pin zahrál Jiří Jelínek. Tento i druhý den se opět losovaly nákupní vouchery od Fancy Diamonds na 3000, 5000 a 7000 korun a rovněž polštář Magniflex.

Po pozdním vyhlášení vítězů se ekipa přesunula do karlovarského hotelu Imperial na ještě pozdnější posezení v salonku s hudbou a půlnočním tanečním překvapením.

Druhý den přivítala tour už slunečná Olšová Vrata, která se s předchozími lijáky vyrovnala přece jen lépe. Spokojené úsměvy vyluzovalo rovněž skvělé občerstvení v domečku za 9. jamkou.

V kategorii 0-17,5 zvítězil Michal Procházka, který s handicapem 2,3 přinesl ohromujících 73 ran a získal 40 bodů, druhý byl Patrik Eiselt (37) a třetí opět Michal Tureček (36). Vyrovnaná kategorie 17,6-26,0 dopadla nejlépe pro Martina Vlasáka, který získal 36 bodů stejně jako druhý v pořadí, Jiří Heřmánek, třetí byl s 35 body Josef Král. A kategorie 26,1 – 54? Bronz brala domácí Gloria Herlinda Corrales Quihui (40), stříbro František Hlaváč (42) a vítězství za 56 bodů při svém prvním velkém turnaji 14letý František Lorenc. Nearest to pin šťastně zahrál jeho otec Čeněk, zatímco Longest drive předvedli Lucie  Zicháčková a Václav Klouda.

Na závěr předala Vladimíra Lubojacká z Fancy Diamonds hlavní cenu, bílý diamant, celkovému vítězi západočeského klání. Se součtem 80 stablefordových bodů se jím stal pyšelský František Hlaváč.

Děkujeme všem za účast při krásném výletu na západ a těšíme se na již předposlední turnaj 12. srpna do Kácova.

GALERIE

PARTNEŘI TOUR

MAIN PARTNERS

PARTNERS

FOOD & BEVERAGE PARTNERS

PRODUCTIONS