Pyšely: Krásné podmínky i výsledky
Sedmý turnaj letošní Sport & Leisure Golf Tour se odehrál 1. srpna na populárním hřišti Loreta Pyšely. O oblibě středočeské osmnáctky svědčí nejen spousta ocenění, které hřiště získalo, ale také náš počet startujících: 55! Byl to letošní rekord.
Vyšlo rovněž skvělé počasí, jamky byly jako obvykle ve výborné kondici, a tak už záleželo jen na hráčích a hráčkách, jak se s Pyšely poperou. A věru že dobře. A navíc také rychle, protože maršál Radek Pilát neměl žádné výhrady k tempu hry.
V kategorii 37-54 zvítězila Jaroslava Chudobová s 37 body před Ondřejem Šedou a Ingrid Frankovou. Mezi 18,1-36 znovu dominoval Petr Šach, kterého 44 bodů posunulo už na handicap 31,7. Za ním skončili jako druhý Filip Veselý a třetí Radim Kočí. Také kategorie 0-18 se stala mužskou záležitostí, když vyhrál Rudolf Frank s 42 body (nový hcp 15,9) před Richardem Šedivým (42 bodů) a Robertem Salabou (41).
Longest drive na jamce číslo 14 měli Antonín Fronc a Jana Smetivá. Nearest to Pin na jamce číslo 11 zahrál Radek Strašic. Po vyhlášení výsledků se tradičně losoval voucher v hodnotě 10 000 korun na služby CK Blue Flamingo. Tentokrát si štěstěna vybrala Jiřího Hosnedla, partnera a aktivního hráče tour.
Těšíme se na příští dvojturnaj, hrajeme 5. září v Mariánských Lázních a 6. září v Cihelnách. Západní Čechy nelze minout!