Písek rozdával radost
Velkou radost přinesl i druhý bonusový a charitativní turnaj v Písku. Třináct dní po úspěšné Telči se hrálo a také pomáhalo potřebným na hřišti v Kestřanech.
Pojďme ale nejprve k výsledkům. Počasí přálo, slunce svítilo, ale čekaly náročné jamky, někteří hráči měli zde dokonce premiéru, a to se odrazilo také na skóre. Stablefordové kategorie se tentokrát nově vytvořily podle počtu účastníků.
V kategorii 22,1 – 54 zvítězila Petra Vachoušková před Petrem Šachem a Ingrid Frankovou. Mezi 12,1 – 22 byl první Mirek Zicháček, druhý Miroslav Plas a třetí Jiří Heřmánek. A v kategorii 0 – 12 vyhrál Jiří Růžička, následovaný Alexandrem Kopačinským a Lukášem Tesárkem. Všechny body z turnaje se do celkového pořadí tour násobily koeficientem 1,5, a to právě kvůli charitě.
Nearest to Pin na 6. jamce zahrál Robert Seltsam. Longest drive na jamce číslo 7 měli Lukáš Tesárek a Lucie Zicháčková. Losovaný voucher na služby cestovní kanceláře Blue Flamingo, hlavního partnera turnaje, v hodnotě 10 000 získal Rudolf Frank.
Tím se však nekončilo. Nejprve turnaj stejně jako v Telči daroval za každého hráče 500 korun Chelčickému domovu sv. Linharta. Hráči si opět mohli koupit potravinové výrobky domova. A pak proběhla dražba předmětů, vyrobených klienty domova a představených jeho ředitelkou Klárou Kavanovou Muškovou.
Keramický slon se vydražil za 2700 korun a žirafa dokonce za 3000. Povedla se také aukce tří obrazů, celkem za 3500. Suma sumárum, tento turnaj vynesl pro domov celkem 22 700 korun, což s předchozí úrodou v Telči (by JiPet Solutions) dalo dohromady 45 000. Velké poděkování patří všem, kdo přispěli a pomohli!